Menu

We are apologize for the inconvenience but you need to download
more modern browser in order to be able to browse our page

Download Safari
Download Safari
Download Chrome
Download Chrome
Download Firefox
Download Firefox
Download IE 10+
Download IE 10+

Ne Yapıyoruz?

Hizmetlerimiz Nelerdir ?

Her yıl katılmış olduğumuz birbirinden farklı kongre ve organizasyonlarda siz değerli müşterilerimize kaliteli personeller sunuyor, organizasyonunuzun başarı ile geçmesini sağlıyoruz.

Organizasyon Hizmetleri  Organization Services
Ses & Işık Sistemleri Sound & Lighting Systems
Görüntü Efektleri Visual Effects
Konsept Partiler  Concept Partys
Mankenlik Ajansı Model Agancy
Prodüksiyon Production
Kongre OrganizasyonlarıCongress Organization
Show Grupları- Show Groups
Fuar Organizasyonları Exhibition Organizations
Şişme Oyun Grupları İnflatable Games
Açılış OrganizasyonlarıOpening Organizations

Aradığın şey tam burada şimdi ara Tuğ Event Project ayrıcalıklarına sende katıl!

OUTDOOR  AKTİVİTELER

Dance_instructor_2-128

Açılışlar

Jazz dan Klasik müziğe, Alaturkadan Pop müziğe Türkçe ve uluslararası repartuara sahip müzik gruplarımız ile grubunuzun yaş, sosyo-ekonomik durumu, meslek gibi değişken kriterleri de göz önüne alarak grubunuza açılış organizasyonlarında hitap edebilecek bir müzik ziyafeti sunabilirsiniz.

Shoes_2-128

Defile

Defile organizasyonu deneyim ve kreatif bakış açısı gerektiren komplike bir çalışmadır. Düzenlenecek olan defienin konsepti, modelleri, koreografisi, kulis, podyum ve ışık-ses gibi genel ve teknik alt yapısının tamamı Tuğ Event Project tarafından organize edilmektedir.

editor-shape-design-triangle-circle-outline-stroke-128

Grafik Tasarım

Bir anda karşınıza çıkan bir reklam fırsatı, son anda alınan bir fuara katılma kararı, anlık bir kararla tercih ettiğiniz tanıtım veya reklam kampanyası. Bunların hepsi için size destek olmaya hazır grafik ve tasarım ekibimiz, firmanızın konsept ve marka değerine uygun çalışmaları size sunmaktan mutluluk duyacaktır.

Advertising

Reklam Tanıtım

Firmanızın projenizin uygun kitle ile buluşması büyümeniz ve hedeflerinize ulaşmanız için çok önemlidir. Tuğ Event Project olarak sizlerin üzerinden bu yükü alıp gerekli tüm görsel ve yazılı meteryalleri hazırlayıp doğru kişiler ile buluşturuyoruz.

ocha_activity-leadership_simple-black_512x512

Road Show

Kitlenize bilgiyi etkileyici şekilde sunmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tuğ Event Project gezici iletişim araçları, en büyük fuar ve gösteri organizasyonlarında bile dikkat çekebilen, gözleri cezbeden bir iletişimcidir. Ziyaretçilerinizin eğlenebileceği özel alanlar düzenleyebiliriz. Seçiminiz ne olursa olsun her etkinlikte hedef kitlelerin en üst düzeyde dikkatini çekeceğini garanti ederiz.

manager

Sanatçı Menajerliği

 

Sahne hayatının zorlu koşullarında sizleri yalnız bırakmıyor gerekli görüşmeler sözleşmeler vb. birçok yükü sizin adınıza gerçekleştirip sizleri doğru koşullar ve ortamlarda sahne almanızı sanatınızı gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. 

KONGRE VE FUAR ORGANİZASYONLARI

Detaylı Bilgi

Fuar Organizasyonları

Fuarlardaki standlarınız da bulunan görevliler stand çizimleri proje yönetimi dahil firmanızı başarı ile temsil edecek tüm gereklilikleri sizler için hazırlıyoruz.

Ses & Işık Sistemleri

Toplantılarınızda, galalarınızda, kokteyllerinizde, konserlerinizde veya ses sistemine gerek duyulacak her organizasyonda ihtiyacınıza cevap verecek nitelikte ses sistemini sizin için gelip kuruyor ve hatasız bir organizasyon geçmesi için gereken tüm çalışmaları sizin adınıza yapıyoruz. Simültane tercümeler konusunda farklı dillerde çeviri yapılabilmesi için çok kanallı ses sistemleri taleplerinizi karşılıyoruz.

Manken

Tanıtım, açılış, lansman, model katalog çekimleri ve fuar organizasyonlarının söz konusu olduğu durumlarda prezentabl, hoş, düzgün fiziğe sahip mankenlerimiz ile estetik ve hoş bir tanıtım sağlayabilir daha dikkat çekici bir etki bırakabilirsiniz.

Incentive

Kurumsal kimliğinizin ön plana çıktığı modern ve iz bırakan etkinlikler tasarlamak ve uygulamak gerekli adımların atılması teşvik konuları ve sizlerin hata yapmasını engellemek için gerekli çözüm ve hazırlıklar sunar.

Prodüksyon

Tüm görüntü altyapı hizmetini profesyonel teknisyenlerimiz ile sizlere sunuyoruz.Dilerseniz firmamızın kopteri ile organizasyonlarınızı havadan çekebilir, 6 kameralı reji sistemimizle bant kayıt ve naklen yayın sunabilirsiniz. Anında  CD/DVD  kayıt yapıp çoğaltabilir, firmanız için tanıtım filmi hazırlayabiliriz.

Sahneleme

Her türlü show ve gösterinizin sahnelenmesini sunumunu hazırlık yönetim ve sonuçlarını sizler adına gerçekleştiriyor projelerinizin başarıya ulaşmasını sağlıyoruz.

Host & Hostes

Organizasyonlarınızın en önemli parçası olan çalışanlar sizi müşteri kitlenize sunan kişilerdir. Siz değerli müşterilerimizin doğru personel seçimleri yapması için sizlere Tuğ Event Project olarak desteğimizi sunuyoruz.

Organizasyon

Organizasyonunuz başarıya ulaşması adına proje yönetimi planlama organizasyon yönetimi dahil tüm çalışmaları sizin adınıza gerçekleştirip organizasyonunuz başarı ile geçmesini sağlıyoruz

Kongre

Tecrübemiz ile organizasyonların kaliteli ve verimli olması için çalışmaktadır. Ekibimiz finansal yönetim, ekip yönetimi, sponsorluk yönetimi vb. tüm konularda sizlere destek olarak kongrenizin başarı ile geçmesini ilke olarak belirlemiştir.

Proje & Organizasyon Yönetimi

Organizasyonun hazırlık aşamasından sonuna kadar operasyonel anlamda her türlü hizmette destek vermekten mutluluk duyarız. Transfer planlama ve bütçe çalışması yapılması; gerekli personel ihtiyacının ve özelliklerinin belirlenmesi; uygun aktivitelerin bulunarak sunulması gibi hizmetleri sizin adınıza hazırlar ve operasyonu bizzat yönetiriz.

Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S)

Son dakika değişiklikleri yaptığımızda uyum sağlayabilir misiniz ?

Tuğ Event Project olarak her zaman b planımızı hazır tutuyor firmanızın zor durumda kalmaması adına gerekli adımları atıyoruz.

Personel ekibinize nasıl katılabilirim ?

İletişim bölümünde bulunan formu doldurup bizle çalışma isteğinizi belirtmeniz halinde sizi gerekli mülakatlar için arayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hazır projelerimizin yönetimini size devretme şansımız var mı ?

Hazırlamış olduğunuz projenizin gerekli detay ve amaçlarını sizlerden aldıktan sonra proje yönetiminizi gerçekleştiriyoruz.

Aradığımız  Kriterler

Güler Yüz
Yabancı Dil
Çözüm Odaklı Çalışma